motor stal

i

Autor: Paweł Jaskółka motor stal

To był dobry rok dla gorzowskiego żużla

2022-12-31 12:25

Mijający rok był z pewnością rokiem Stali Gorzów przynajmniej w sportach zespołowych. Jeśli ktoś chciałby szukać argumentów przeczących temu musiałby się trochę napracować.

Zespół Stanisława Chomskiego dokonał niemożliwego bo po sezonie obfitującym w liczne kontuzje zatrzymanie w areszcie byłego prezesa i roszady w zarządzie nikt w trakcie sezonu nie dawał Stali szans na finał PGE Ekstraligi. Tymczasem stalowcy w playoff z kwitkiem odprawili Apator Toruń i Włókniarza Częstochowa. Po wysokiej wygranej w Gorzowie z Motorem Lublin złoto było na wyciągniecie ręki. Ostatecznie skończyło się na srebrze.

Patrząc na to co się wydarzyło jest pewien niedosyt bo ten złoty medal patrząc w tym dwumeczu, gdzie mieliśmy dużą zaliczkę i trochę pechowo ją straciliśmy ale mówi się trudno jest srebro czyli tyle i aż. Mówi Stanisław Chomski trener stalowców.

W tej beczce miodu jest też łyżka dziegciu. To odejście z zespołu kapitana i dobrego ducha drużyny Bartosza Zmarzlika. W nowy sezon klub wejdzie z nowym sponsorem i nowym zawodnikiem bo do zespołu dołączy Oskar Fajfer.

QUIZ. Sobotnia ortografia. Wielkie wyzwanie na koniec roku dla mistrzów ortografii. Osiągniesz 12/15?

Pytanie 1 z 15
Ten wyraz piszemy…
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz robi zakupy w samochodzie. Ile wydał?