gorzów wartownia Simina

i

Autor: facebook/com/siminagrigoriumusic Simina rozgrzeje gorzowską publiczność.

Techno impreska z udziałem Dj'ek. Gorzowska Wartownia na półmetku

2022-08-05 15:34

W sobotę (6.08) w kontenerowym, muzycznym miasteczku rządzić będą kobiety. Rozpoczną drugi miesiąc wakacji pełen atrakcji. Przez cały lipiec Wartownię na Zawarciu odwiedzały tłumy. Podobnie będzie w sierpniu.

Trzy panie rozbujają publiczność w Gorzowie. Gwiazdą wieczoru będzie reprezentantka Rumunii, która na muzycznej scenie gości już od ponad 10 lat. Zaczynała jako DJ, teraz działa także jako producentka i założyła własną wytwórnię. Wychowała się w Toronto, żyje i tworzy w Berlinie.

- Ciekawe nazwisko, to jest prywatnie żona Paul'a Kalkbrenner'a (znany niemiecki DJ i producent) Dj'ka Simina Grigoriu pochodząca z Rumunii. To będzie świetny booking, świeże, kobiece techno. Supportować ją będzie El'Mirka z Zielonej Góry i EQ z Gorzowa - opowiada Paweł Kopala, współorganizator Wartowni.

gorzów wartownia ludzie

i

Autor: facebook.com/wartownia Wartownię w Gorzowie odwiedzały rzesze fanów muzyki.

Impreza rozpocznie się o godz. 19. El' Mirka zagra o godz. 20.30, po niej stery przejmie Simina Grigoriu około 22.30. Na zakończenie po północy gorzowska Dj'ka EQ. Wstęp wolny. Wartownia przy Wale Okrężnym działać będzie do końca wakacji.

Ceremonia otwarcia 31. Mistrzostw Świata w Akrobacji Samolotowej w Lesznie

Jaka piosenka lata 2022 najbardziej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Wskaż piosenkę, która najbardziej ci się podoba: