JEDZENIE

Jedzenie prosto z restauracji za połowę ceny?! To jest możliwe w Gorzowie! O co chodzi?

2023-06-30 14:12

O aplikacji "Too Good To Go" słyszał już chyba prawie każdy. A jeśli nie, to już wyjaśniamy! Jest to aplikacja, dzięki której nie marnujemy jedzenia. Na jakiej zasadzie ona polega i które miejsca w Gorzowie do niej dołączyły? O tym poniżej.

Co to jest aplikacja To Good To Go?

Jak czytamy na blogu "opycha.pl", aplikcja "Too Good To Go" to międzynarodowa aplikacja, za pomocą której możesz zrobić zakupy w niższej cenie. Cel, który jej przyświeca to ratowanie żywności przez zmarnowaniem. Sklepy i restauracje sprzedają za jej pośrednictwem to, co normalnie by wylądowało w śmietniku. W typowych sklepach i marketach spożywczych możesz się spodziewać produktów, którym kończy się termin ważności, zmęczonych życiem warzyw i owoców. Piekarnie i cukiernie z reguły wystawiają to, co po prostu nie sprzedało się danego dnia. Co ciekawe, w aplikacji Too Good To Go możesz też kupić jedzenie z różnych barów i restauracji.

To Good To Go w Gorzowie. Lista lokalizacji.

W Gorzowie znajduje się ponad 10 lokalizacji, która współpracuje z wyżej wymienioną lokalizacją. Gdzie szukać tańszego jedzenia? Lista jest naprawdę duża i znajduje w naszej galerii. Sprawdźcie koniecznie!

Bezdomny poprosił o bułkę, dał mu mieszkanie, jedzenie i opiekę
Sonda
Korzystasz z aplikacji "Too Good To Go"?