Plan rozbudowy stadionu piłkarskiego w Gorzowie

i

Autor: facebook.com/StilonGorzow

Tak będzie wyglądał piłkarski stadion w Gorzowie? Zapachnie ekstraklasą!

2022-12-12 15:43

Kilka dni temu Stilon Gorzów przedstawił plan rozbudowy stadionu przy ul. Myśliborskiej. - Praca nad koncepcją stadionu w toku - chwali się klub w mediach społecznościowych, gdzie przedstawił zdjęcia całego stadionu jeszcze na papierze. Ten widok zachwyca!

Gorzowski stadion nadaje się do remontu od wielu lat i co do tego nikt nie ma żadnych wątpliwości. Warto wspomnieć, że na obiekcie przy ulicy Myśliborskiej grają dwa, trzecioligowe zespoły. To Warta Gorzów i Stilon Gorzów.

W tej chwili stadion odstrasza, ale w ciągu kilku lat ma to się zmienić. Architektem projektu został Michał Heck i to on pracuje nad tym, jak ma wyglądać gorzowski stadion. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to stadion w Gorzowie będzie nie tylko spełniał wymogi pierwszej ligi, ale też przyćmi inne stadiony w Polsce, które uczestniczą w rozgrywkach ekstraklasy.

Obiekt ma spełniać najwyższe standardy. Powstaną osobne szatnie dla obu drużyn, szatnie dla sędziów, różnego rodzaju gabinety fizjoterapeutyczne a także pomieszczenie do transmisji telewizyjnych. Ile kibiców pomieści stadion? Mówi się, że nawet około 10 tysięcy.

Sonda
Czy śledzisz losy swojej ulubionej drużyny piłkarskiej?