gorzów azorki adopcje 1

i

Autor: facebook.com/stowarzyszenieAzyl Yoda ma już nowy dom.

Szukają przytulnego domu- psiaki z gorzowskiego schroniska

2022-04-04 15:28

Pierwsze ukraińskie czworonogi znalazły kochających właścicieli. Azorki przy Fabrycznej mają nowych lokatorów spod Kijowa. Z terenów ogarniętych wojną przywiozły ich wolontariuszki. Jak zaadoptować psy? To nic trudnego.

Są już u nas ponad dwa tygodnie, zaaklimatyzowały się i czekają na nowe, spokojne domy. Yoda, Shangai oraz Goldi znalazły szczęście, pozostałe gorąco na nie liczą. Adoptować psa może każdy. Najlepiej odwiedzić schronisko, poznać podopiecznych i wypełnić ankietę.

- Rozmowa z nami jest też kluczowa. Musimy zobaczyć jakie ktoś ma nastawienie, warunki do konkretnego psa. Jeden psiak wymaga aktywnego trybu życia,  a drugi spokojnych spacerów. Staramy się dopasować charakter czworonoga do rodziny - wyjaśnia Karolina Gizowska, wolontariuszka Azroków.

gorzów azorki adopcje 2

i

Autor: facebook.com/stowarzyszenieAzyl Kolejny psi uchodźca trafił do rodziny.

Czworonogi z Ukrainy czują się dobrze, są przyjazne i otwarte. Potrzebują jedynie czułości, tak jak pozostałe psy w schronisku np. Rysia. Azorki przy Fabrycznej w Gorzowie czekają na chętnych. Więcej na facebooku stowarzyszenia Azyl.​

Bociany wracają do domu! Pojawiły się na Podkarpaciu

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…