Doda i Dariusz Pachut

i

Autor: Filip Radwański/AKPA

GWIAZDY

Szczere wyznanie Dody. Tak poderwała swojego obecnego partnera. Będziecie w szoku!

2024-04-09 13:20

Nie tak dawno Dorota Rabczewska, czyli popularna "Doda", wyznała, w jaki sposób poderwała swojego obecnego ukochanego, Dariusza Pachuta. Historia bawi do łez! Jesteśmy ciekawi, drodzy panowie, co byście zrobili po usłyszeniu tych słów!

Przypomnijmy, że Dody nikomu raczej przedstawiać nie trzeba. Mimo upływu lat (niedawno skończyła 40 lat), wiele nastolatek mogłaby pozdrazdrościć figury. Dorota Rabczewska często wypowiada się na różne tematy i nie gryzie się w język. Czasami rzuci coś żartobliwego, po czym możemy dosłownie płakać!

Doda jest związana z Dariuszem Pachutem od 1.5 roku. Rabczewska opowiedziała w radiu RMF FM, gdzie ma swoją autorską audycję, jak poderwała swojego obecnego partnera.

Mogę powiedzieć, mam nadzieję, że mój partner się nie obrazi, o takim pierwszym tekście, już kultowym - wszyscy się z niego śmieją. Kiedy się pierwszy raz zobaczyliśmy na żywo... - mówiła.

Gwiazda polskiego show biznesu wspomniała o swoim tacie, który udzielał jej rad podczas randkowania w czasach młodzieńczych. - Bo ja raczej gadam takimi tekstami turbo mojego ojca, co jest oczywiście bez sensu - oceniła.

Tata sugerował Dodzie, że powinna stawać do walki z chłopcami "na ręce", aby pokazać, że potrafi się bronić. Dzięki temu miał pewność, że jego córka potrafi o siebie zadbać i nie musiał się martwić o nią.

Doda już tak nie wygląda! Postawiła na krótkie włosy i grzywkę

Jak widzę umięśnionego - znaczy widziałam, bo teraz już się tak nie rozglądam prawda? Widziałam umięśnionego mężczyznę, to nie mówię bardziej tekstami kobiecymi tylko jak mój ojciec, facet, bo się wychowałam razem z nim na siłowni, wśród kulturystów, facetów, którzy podnosili ciężary. Sama też bardzo lubię sport, więc mówię tą terminologią bardziej kulturystyczną. Mówię: No i gdzie te motyle masz? Z Instagrama? Bo motyle to są te najszersze pleców prawda? - zapytała podczas pierwszego spotkania Pachuta.

Od razu dodała, że trudno nie zwrócić uwagi na jego ciało. Okazało się, że mężczyzna poradził sobie z sytuacją i odpowiedział: "Hmm, w brzuchu" - dopowiedziała.

Doda już tak nie wygląda! Postawiła na krótkie włosy i grzywkę
Sonda
Jesteś fanem Dody?