groził bronią

i

Autor: foto. Lubuska Policja

Strzelce Krajeńskie: Spieszył więc swoje racje chciał wymusić bronią

2021-11-15 9:48

Sceny jak z filmów akcji w Strzelcach Krajeńskich. Jeden kierowca groził drugiemu bronią. Krewki 33 latek został zatrzymany i aresztowany.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. ​jeden z kierowców oczekiwał na zielone światło na zwężeniu ulicy. Po zapaleniu się zielonego ruszył jadąc prawidłowo w kierunku Gorzowa. Po chwili musiał się zatrzymać bo jazdę uniemożliwił kierowca seata jadący z przeciwnej strony.

Kiedy obaj kierowcy zablokowali sobie przejazd, kierujący seatem wysiadł z samochodu wyjął przedmiot przypominający broń, przeładował i wymierzył w stronę prawidłowo jadącego kierowcy. Opowiada o zajściu Marcin Maludy z lubuskiej policji.

Wszystko zarejestrowała samochodowa kamera a o tym co zaszło poszkodowany poinformował policję. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania. 33 latek zmienił miejsce zamieszkania i ukrywał się. Zatrzymano go 10 listopada w zachodniopomorskim. Odpowie za groźby z użyciem przedmiotu przypominającego broń oraz znieważenie i grożenie policjantom. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Dzieciństwo w PRL. Czy pamiętasz, co było w telewizji?

Pytanie 1 z 10
Krystyna Loska była wyjątkową spikerką, ponieważ:
Atak na granicy. Przeciwko polskim służbom użyto gazu łzawiącego