GWIAZDY

Stifler wydał absurdalne oświadczenie. Znów się zmienił! Tak teraz wygląda celebryta

2024-06-12 12:37

Stifler, znany z programu "Warsaw Shore" przed kilkoma dniami wydał specjalne oświadczenie. Z reguły takie wiadomości są dość poważne i tak samo odbierają je czytelnicy. W jego przypadku było zupełnie odwrotnie, bo dotyczyło jego... zarostu.

Stifler, a tak naprawdę Damian Zduńczyk, tak, jak wspomnieliśmy, jest znany z programu "Warsaw Shore", które z jego udziałem było emitowane kilka lat temu. Od tamtego czasu celebryta nie schodzi z czerwonego dywanu, a jego losy w sieci śledzą miliony osób. Jest to postać bardzo kolorowa, ale także kontrowersyjna. Tak samo, jak jego oświadczenie. Zduńczyk po prostu słynie z bujnej wyobraźni.

Pod koniec maja Stifler poinformował, że zgolił wszystkie z głowy. Jednak to, co przekazał dokładnie 11 czerwca, przeszło najśmielsze oczekiwania. Damian Zduńczyk postanowił przekazać informację o tym, że ... zgolił swojego wąsa, którego "hodował" sześć lat. "Musiałem to zrobić, ponieważ w ostatnim czasie mocno mi się przerzedził od farbowania " - napisał celebryta.

A jak wyglądał Stilfer z włosami i wąsem? Koniecznie sprawdzajcie poniższą galerię, bo naprawdę warto!

Co wiesz o polskich aktorach, muzykach, celebrytach?

Pytanie 1 z 9
Z jakiego miasta pochodzi Tomasz Organek?
FAME MMA 7 : Stifler zrezygnował z kobiet i masturbacji [HOT]
Sonda
Śledzisz karierę Stiflera?