Kibice Stali Gorzów

i

Autor: Miłosz Staszczyk - Miły z Obiektywem

ŻUŻEL

Stal Gorzów szykuje niespodziankę dla kibiców! Liderzy porozumieli się z klubem na sezon 2024!

2023-07-05 14:59

Ebut.pl Stal Gorzów będzie miała niespodziankę dla swoich kibiców. Już w najbliższą niedzielę podczas spotkania z Tauron Włókniarzem Częstochowa. Co to za wakacyjny prezent? O tym poniżej.

Oni zostają w Stali Gorzów na sezon 2024!

Z naszych informacji wynika, że gorzowski klub w najbliższą niedzielę ma obwieścić przedłużenie umów z trzema liderami. O porozumieniu ebut.pl Stali Gorzów z Martinem Vaculikiem, Szymonem Woźniakiem i Andersem Thomsenem pisaliśmy jako pierwsi w ostatnich tygodniach. Gorzowscy kibice z wielką radością przyjęli wówczas zakulisowe informacje o pozostaniu trzech liderów. W tym gronie jest także Oskar Fajfer, który przed sezonem 2023 podpisał dwuletni kontrakt.

Stal od początku miała zamiar ogłosić całą trójkę jednocześnie. Jak porozumienie z Vaculikiem i Woźniakiem przyszło działaczom dosyć sprawnie, tak z otoczeniem Thomsena musieli trochę dłużej negocjować. Z naszych informacji wynika, że chodzi o długość kontraktu. Włodarze ebut.pl Stali chcieli podpisać dwuletnią umowę, a menedżer Duńczyka, Krzysztof Sudak, był za rocznym kontraktem. Ostatecznie nie wiadomo, na ile lat obie strony się porozumiały, ale najważniejsza informacja jest taka, że obie strony podały sobie ręce.

To oni dołączą do Stali Gorzów 2024?

W gorzowskim środowisku żużlowym aż huczy od plotek, kto mógłby dołączyć do ebut.pl Stali w przyszłm roku. W gronie faworytów do angażu są, póki co, dwa nazwiska, ale na razie nie wiadomo, co przyniesie czas. Wszystko dzieje się bardzo szybko i w każdej chwili może być zmiana decyzji. Zobaczcie galerię zdjęć z potencjalnym składem ebut.pl Stali Gorzów na sezon 2024, która znajduje się powyżej.

Przypomnijmy, że wspomniany mecz w Tauron Włókniarzem Częstochowa odbędzie się w Gorzowie w najbliższą niedzielę, 9 lipca, o godzinie 19:15. Zapraszamy kibiców na stadion, bo naprawdę warto!

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Czy cieszysz się z porozumienia działaczy Stali Gorzów z trzema liderami?