reczna stal

i

Autor: coola

Stal Gorzów podejmie Wybrzeże Gdańsk w rozgrywkach Pucharu Polski

2022-01-19 14:02

W czwartek (20.01) nie lada gratka dla miłośników piłki ręcznej. Szczypiorniści Budnexu Stali Gorzów w 1/16 Pucharu Polski podejmą Torus Wybrzeże Gdańsk.

Czy dojdzie do sensacji i Budnex Stal Gorzów wyeliminuje z Pucharu Polski superligowe Wybrzeże Gdańsk? W sporcie wszystko jest ​więc taki scenariusz też choć o wygraną z 9 zespołem superligi będzie piekielnie trudno. Żółto niebiescy zapowiadają, że na parkiecie będzie gorąco bo taki rywal dodatkowo mobilizuje.

Ten mecz to dla nas zwieńczenie pracy jeśli chodzi o Puchar Polski, coś przyjemnego. Jaki będzie rezultat nie wiem. Stal Gorzów zawsze gra o zwycięstwo i w tym meczu też będziemy starali się sprawić sensację. Mówi Oskar Serpina trener stalowców.

A że Puchar Polski rządzi się swoimi prawami to chyba warto sprawdzić osobiście czy do sensacji dojdzie. Początek meczu Budnex Stal Gorzów Torus Wybrzeże Gdańsk już w najbliższy czwartek w hali przy Szarych Szeregów o 17:30.

QUIZ. Kto to powiedział? Najsłynniejsze cytaty na świecie. Wstyd ich nie znać!

Pytanie 1 z 15
„Być albo nie być – oto jest pytanie”. Tak zaczyna się monolog Hamleta. Kto jest autorem tych słów i całego dramatu?
Straszna kontuzja w kadrze short tracku przed IO w Pekinie. Gabriela Topolska połamała żebra. (wypowiedź Magdaleny Zych na temat koleżanki)