stal gorzów gadżety

i

Autor: Marcin Imański/ FB Stal Gorzów - piłka ręczna

Stal Gorzów chce robić show na miarę NBA

2023-02-01 12:52

Show w Gorzowie na miarę mistrzostw świata i NBA? Tak ma być na meczach piłkarzy ręcznych Budnex Stali Gorzów. Pomysł na urozmaicenie spotkań szczypiornistów urodził się w głowie szkoleniowca żółto-niebieskich po obejrzeniu kilku meczów organizowanych niedawno przez Polskę i Szwecję mistrzostw świata.

Na nasz grunt ma być przeniesiona m. in. bardziej dynamiczna interakcja spikera z publiką, czy efektowna prezentacja zespołu na początku meczu. Trener Budnex-Stali, Oskar Serpina chciałby część atrakcji wprowadzić jeszcze w hali przy ulicy Szarych Szeregów. Technicznie niemożliwe okazuje się jednak zaciemnienie hali:

Nie możemy tego zrobić, bo jeżeli zgasimy u nas światło, to będziemy musieli czekać około 15 minut, zanim ponownie zostanie uruchomione. Dlatego ta hala, która powstaje przy Słowiańskiej będzie dawała m. in. takie możliwości, że ta oprawa meczów będzie kolorowa i spektakularna.

Gębala mocno po klęsce Polaków ze Słowenią na MŚ

Jeżeli nic się nie zmieni, to hala widowiskowo-sportowa będzie gotowa we wrześniu tego roku, tuż przed kolejnym sezonem. Na razie Stal zaprasza na swoje mecze w obiekcie SP nr 20. Najbliższy już 11 lutego. O 17 początek z Nielbą Wągrowiec.

QUIZ. Kto to powiedział? Rozpoznasz cytaty i wypowiedzi, o których mówił cały świat?

Pytanie 1 z 10
"Od Szczecina nad Bałtykiem do Triestu nad Adriatykiem opuściła się żelazna kurtyna w poprzek kontynentu"