Gorzów: MCK

i

Autor: SG

Imprezy Gorzów

Sobota w stylu vintage

2023-05-09 14:22

Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie zaprasza na Vintage Targ. Kupić i sprzedać będzie można ubrania retro, przedmioty, czy oldschoolowe gry komputerowe. Do tego będzie muzyka grana na żywo, strefa chillout i kawiarnia.

Vintage ubrania, gry, płyty winylowe i inne dobra w gorzowskim MCK. W sobotę (13.05) od godziny 12 Miejskiej Centrum Kultury zaprasza do sali widowiskowej przy ul. Drzymały na Vintage Targ. Kupić będzie można retro przedmioty, ubrania, gry komputerowe, czy płyty winylowe. A jeżeli komuś zalegają w szafach stare ubrania, będzie mógł je sprzedać. Ale trzeba się pospieszyć, bo zapisy wystawców są do środy (10.05). Wydarzenie to nie tylko handel.

Będzie przestrzeń muzyczna. Zagrają: Stowarzyszenie Pozytyvka, Matt’a Winyl’a i Zygfryd. Będzie też strefa gastronomiczna, za którą odpowiadać będzie lokalna kawiarnia - mówi Karolina Stachowiak, z MCK​:

Targi potrwają do godziny 20. O godz. 21 przewidziane jest after party w klubie Magnetoffon. Kartę zgłoszeń dla wystawców i regulamin imprezy zainteresowani znajdą na stronie gorzowskiego MCK-u.

QUIZ fana fantasy. Czy dopasujesz bohatera do filmu lub ksiażki, z której pochodzi?

Pytanie 1 z 10
Kaz Brekker to bohater książki: