Hotel w Słubicach, w którym doszło do zabójstwa

i

Autor: akl

Słubice: uczestnicy tragicznej w skutkach bójki zatrzymani po kilku godzinach

2023-01-30 12:05

Już w niedzielny poranek, kilka godzin po zdarzeniu udało się zatrzymać mężczyznę, który odpowiada za śmierć 24-letniego obywatela Indii. Do kłótni, a potem bójki z udziałem ostrych narzędzi doszło w jednym z hoteli w Słubicach w nocy z soboty na niedzielę.

Do bójki, w której uczestniczyli obcokrajowcy w jednym z hoteli przy trasie ze Słubic do Świecka, doszło około godziny 3 w nocy. Podczas szarpaniny, jeden z mężczyzn został ugodzony nożem. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Trzech innych mężczyzn zostało zabranych do szpitala z obrażeniami.

- W wyniku działań policjantów z grupy dochodzeniowo-śledczej, kryminalnych oraz przewodników z psem tropiących udało się nad ranem dotrzeć do mężczyzny, który próbował opuścić Słubice. To mężczyzna w wieku około 30 lat. To on najprawdopodobniej będzie odpowiadał za udział w bójce z wykorzystaniem noża oraz za zabójstwo 24-latka - mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wielkopolskim.

Do tej sprawy policjanci zatrzymali czterech innych mężczyzn, to obywatele Gruzji. - Chcemy wyjaśnić co było przyczyną tej bójki – opowiada Maludy. Jeszcze w poniedziałek, 30 stycznia rozpoczną się czynności procesowe z udziałem zatrzymanych mężczyzn. Dopiero wtedy postawione zostaną im zarzuty.

QUIZ PRL. Jak długo Polacy pracowali na pralkę czy Fiata 126p?

Pytanie 1 z 10
W barku będącym częścią kompletu mebli najczęściej trzymano: