gorzów zabójstwo kajdanki

i

Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Skwierzyna: Nie przyznał się do podwójnego morderstwa. 49-latek usłyszał zarzuty

2022-03-25 12:17

Synowi jednej z ofiar grozi dożywocie. To jego zatrzymano do sprawy, w której zginęło małżeństwo. Podejrzany złożył wyjaśnienia, a gorzowska prokuratura zawnioskowała do sądu o jego areszt. Mieszkańcy Skwierzyny są wstrząśnięci śmiercią pary 74-latków.

49-latkowi postawiono dwa zarzuty dotyczące zabójstwa matki i ojczyma, a trzeci usiłowania zabójstwa. Chodzi o trzecią osobę, która była w mieszkaniu w dniu tragedii. Nie jest to rodzina, ale też nieprzypadkowa postać. Nie odniosła ona żadnych obrażeń.

- Przeprowadzono sekcje, z której wynika, że do śmierci małżeństwa doszło w wyniku ciosów nożem. Podejrzany został przesłuchany, nie przyznał się do winy, złożył wyjaśnienia. Istnieje uzasadnione podejrzenie, że popełnienie tych przestępstw miało związek ze stanem psychicznym 49-latka -  poinformował Łukasz Gospodarek, rzecznik gorzowskiej prokuratury.

Do sądu trafił wniosek o trzymiesięczny areszt dla 49-latka.

Przypomnijmy- do dramatu doszło w środę (23.03) około godz. 16 w jednym z mieszkań przy ul. Niepodległości. Policjanci znaleźli ciało 74-latki i jeszcze żyjącego męża. Niestety, mimo interwencji medyków nie udało się go uratować. Tego samego dnia ujęto sprawcę.

Oszuści obłowili się na starszych osobach. Wielkie pieniądze leciały przez okna

QUIZ. Jeśli źle użyjesz tych słów, czeka Cię wielki wstyd! Sprawdź, czy używasz ich poprawnie, by nie spłonąć burakiem w towarzystwie

Pytanie 1 z 10
"Wydał dużo, ale zostało mu [....] 100 zł." Którego słowa użyjesz?