DJ Wika

i

Autor: Lucjusz Cykarski / www.um.gorzow.pl

IMPREZY

Skończyła 85 lat i wciąż rozkręca imprezy! Najstarsza DJ-ka w Polsce zagra w Gorzowie

2023-08-22 10:19

To prawdziwa kobieta-petarda! DJ Wika mimo, że ma już 85 lata, to cały czas rozwija swoją didżejską karierę. Gdy stanie za konsoletą nogi same rwą się do tańca! Już wkrótce będzie się można o tym przekonać, bo didżejka zagra w gorzowskim amfiteatrze.

DJ Wika to najstarsza aktywna didżejka w Polsce i jedna z najstarszych na świecie. Wiek nie powstrzymuje jej jednak prowadzeniem świetnych imprez. Jak sama mówi: to tylko liczba.

DJ Wika, a właściwie Wirginia Szmyt, urodziła się w 1938 roku w Wilnie. Jest matką i babcią, a z wykształcenia pedagogiem. Po przejściu na emeryturę włączyła się w działalność na rzecz seniorów w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku i rozpoczęła karierę za konsoletą. I trzeba przyznać, że idzie jej naprawdę nieźle. Prowadzi imprezy w warszawskich dyskotekach i rozkręca zabawy również za granicą.

Najstarsza DJ-ka zagra w Gorzowie. Kiedy i gdzie?

Już we wrześniu, a dokładnie 6. września o godzinie 17:00 DJ Wika zagra w gorzowskich amfiteatrze. Wszystko w ramach Gorzowskiego Tygodnia Seniora. Ale niech Was to nie zmyli, bo przy hitach puszczanych przez DJ Wikę bawią się nie tylko seniorzy, ale całe pokolenia!

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Imprezowe lato w Gorzowie! Westbam wystąpił na scenie i przyciągnął tłum imprezowiczów. Tak się bawili gorzowianie

Sonda
Lubisz chodzić do klubów?
Wielka DYSKOTEKA na Podhalu! DZIKIE TŁUMY przed lokalem! > Interweniował sanepid