gorzów wośp puszki

i

Autor: archiwum redakcji Puszki- skarbonki mogą postawić u siebie przedsiębiorcy.

Skarbony WOŚP czekają na gorzowskie firmy. Jak je dostać?

2023-01-11 16:05

Pełną parą idą przygotowania do 31 finału, który już 29 stycznia. Tradycyjnie włączyć się mogą także firmy, salony usługowe czy lokale gastronomiczne. Dla nich przygotowano stacjonarne skarbonki oraz ich wirtualną wersję. Cel jak zawsze szczytny.

W Gorzowie pod koniec stycznia kwestować będzie 250 wolontariuszy, którzy wyjdą ze sztabu. Organizatorzy czekają na fanty, gadżety czy vouchery, które pójdą pod młotek na licytacjach. Jak co roku stacjonarne skarbony mogą trafić do gorzowskich firm, urzędów czy szkół. Rejestracja online, ale nie tylko.

- Nie każdy sklep czy osoba potrafi przez ten system przejść. Dlatego, w porozumieniu z fundacją,  jeszcze w tym roku oprócz rejestracji przez iwolontariusza firm, można także zgłosić się do nas po formularz. potem my sami wprowadzi wszystkie dane - wyjaśnia Marta Ciećwierz, szefowa sztabu klubu "U szefa".

gorzów wośp kwesta

i

Autor: archiwum redakcji Wolontariusze znów wyjdą na gorzowskie ulice.

40 puszek najpóźniej musi być zarejestrowanych pięć dni przed finałem. Potem wracają do sztabu w dzień akcji. Są także dostępne dla firm e-skarbony. Zakładają je także wolontraiusze. W ubiegłej edycji dla najlepszego z największą zebraną kwotą była nagroda- sesja zdjęciowa.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31 i walczy z sepsą.

OPERACJA STRUSIA TADZIA

QUIZ. TO wydarzy się w 2023 r. w Polsce i na świecie! Udowodnij, że masz kalendarz w głowie

Pytanie 1 z 10
Rok 2023 ogłoszono rokiem jednej z polskich noblistek. Mowa o...