Trumna i golenie

i

Autor: fot. Canva Pro/RossHelen ; danefromspain

WPADKA

Skandal na pogrzebie. Naga kobieta goliła się pod prysznicem. Nie wiedziała, że ją widać

2024-03-22 10:49

To była sytuacją, którą żałobnicy z Londynu zapamiętają na długo. W trakcie ceremonii pogrzebowej doszło do niecodziennego incydentu. Osoby, które zebrały się wokół trumny były świadkami jak.. naga kobieta goli pod prysznicem swoje miejsca intymne! Jak mogło do tego dojść?

Kobieta wzięła prysznic w trakcie pogrzebu. Nie wiedziała, że widać ją na ekranie!

Wszystko działo się w północnym Londynie, w trakcie pogrzebu ojca trójki dzieci, który zmarł po walce z nowotworem. Aby umożliwić jak największej liczbie osób pożegnanie zmarłego, kościół udostępnił możliwość transmisji online z pogrzebu. Każdy chętny mógł połączyć się za pomocą platformy Zoom w tej sposób towarzyszyć zmarłemu w ostatniej drodze.

Tak też postanowiła zrobić jedna z kobiet, matka dwójki dzieci, która pozostaje anonimowa. Pech chciał, że zalogowała się na platformie zbyt szybko i nie wiedziała, że jej obraz jest widoczny dla żałobników. Nie byłoby to może nic strasznego gdyby nie fakt, że kobieta... postanowiła w tym czasie wziąć kąpiel! Rozebrała się do naga i weszła pod prysznic.

Wszyscy widzieli jak goli miejsca intymne

To nie koniec wyjątkowo krępującej sytuacji. Zszokowani żałobnicy najpierw zobaczyli nagą kobietę biorącą prysznic, by po chwili ujrzeć jak ta zaczyna golić swoje miejsca intymne!

Nagranie z tego zajścia szybko zostało rozesłane za pomocą aplikacji What's Up, aż trafiło do australijskiego programu radiowego prowadzonego przez Kyle'a Sandilands i Jackie O.

Sytuacja, choć z jednej strony bulwersująca i zaskakująca, musiała być traumatycznym doświadczeniem dla głównej bohaterki. Kobieta z pewnością nie tak chciała zostać zapamiętana wśród rodziny i bliskich.

Po incydencie przyszła na pogrzeb. Płakała razem z innymi

Kobieta bardzo długo nie zdawała sobie sprawy z niefortunnej sytuacji, w której się znalazła. Była nieświadoma do tego stopnia, że po całym rytuale pielęgnacyjnym, jak gdyby nigdy nic, ubrała się i udała na stypę. Tam spotkała innych żałobników, którzy chwilę wcześniej widzieli ją w niedwuznacznej sytuacji.

Dopiero wtedy okazało się, że kobieta była widoczna dla wszystkich zebranych na pogrzebie osób.

Tak wygląda 44-latka, która zarabia tysiące złotych za nocne... przytulanie

Sonda
Często uczestniczysz w spotkaniach online?
Mellina: Antoni Syrek-Dąbrowski o śmierci, pogrzebie i kolonoskopii