Shakira i Lewis Hamilton są razem?

i

Autor: Shutterstock / instagram

GWIAZDY

Shakira w towarzystwie Lewisa Hamiltona. To zdjęcie wywołało lawinę plotek!

2023-06-06 16:25

Wiadomości o Shakirze i Lewisie Hamiltonie, które sugerowały niedawno wzrost namiętności między nimi, wstrząsnęły mediami. Teraz para ponownie pojawiła się razem, a ich bliski przyjaciel uwiecznił ten moment na zdjęciu. Czy sądzicie, że to już prawdziwa miłość?

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, jakoby Shakira znalazła pocieszenie w ramionach utytułowanego kierowcy wyścigowego, Lewisa Hamiltona. Po raz pierwszy ich spotkanie miało miejsce na jachcie w Miami, co zostało zauważone przez media. Teraz pojawiły się doniesienia, że piosenkarka wspierała domniemanego partnera podczas wyścigu Formuły 1 w Barcelonie, co wielu uważało za dowód na istnienie między nimi czegoś więcej.

Lewis Hamilton i Shakira będą razem?!

Wydaje się, że medialne doniesienia były prawdziwe, ponieważ teraz Shakirę i Lewisa ujawnił ich wspólny znajomy. Nie wiadomo, bo być może zrobił to specjalnie. Na instagramie Mustafa the Poet pojawiło się ciekawe zdjęcie, na którym obok siebie siedział Hamilton z Shakirą. Fotografia miała miejsce tuż po wyścigu, gdzie zawodnik zajął drugie miejsce w Barcelonie.

Podczas kolacji para zasiadła obok siebie i wydawało się, że są w dobrych nastrojach. Lewis Hamilton uśmiechał się w swoim stylu, podczas gdy Shakira założyła kontrowersyjną kreację i wydawała się zrelaksowana w jego towarzystwie. Wcześniej Hamilton wspomniał w jednym z wywiadów, że "musi znaleźć dziewczynę o latynoskich korzeniach". No i chyba znalazł...

Świątek czy Lewandowski? Pytamy Czechów o nasze gwiazdy
Sonda
Czy Shakira z Lewisem Hamiltonem będą razem?