gorzów schronisko psy

i

Autor: archiwum redakcji Psy zostają nadal pod opieką Azylu.

Schroniskowe psy nadal z gorzowskim Azylem na cztery lata

2021-07-30 18:49

Gorzowscy urzędnicy rozstrzygnęli konkurs na prowadzenie placówki przy ul. Fabrycznej. Dotychczasowy opiekun także złożył swoją ofertę i został wybrany. Co zdecydowało i jakie kryteria brano pod uwagę?

Do końca lipca  2025 roku nadal czworonogami z gorzowskiego Zawarcia opiekować się będzie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Azyl. Do magistratu wpłynęły dwie oferty. Jednak propozycja z Białegostoku nie spełniła wymogów formalnych.

- Komisja konkursowa zaopiniowała ofertę stowarzyszenia Azyl pozytywnie. Prowadzi ono schronisko prawie dwa lata. Mamy sygnały, że taki sposób działania jest dobrze odbierany. Stowarzyszenie podejmue szereg inicjatyw adopcji zwierząt - wyjaśnia Mówi Marta Liberkowska z gorzowskiego ratusza.

Zarządca będzie zajmował się psami do końca lipca 2025 roku. Do dyspozycji ma 2 miliony złotych, rozłożonych na pięć rat. Przypomnijmy- Azorki na gorzowskim Zawarciu mogą pomieścić 140 psów. Przebywają one w wyremontowanych boksach. Aktualnie powstaje ogrodzony wybieg dla psów. Więcej na facebooku stowarzyszenia Azyl.

Morskie święto w Szczecinie. Rozpoczęły się "Żagle 2021"