Gorzów: bieg dycha

i

Autor: SG Tak to wyglądało w ubiegłym roku.

Sport i rekreacja

Ruszyły zapisy do Gorzowskiej Nadwarciańskiej Dychy

2023-03-30 15:52

Bieg jak zawsze odbędzie się w czerwcu. Nie zabraknie odcinka specjalnego na torze żużlowym. Start i meta na bulwarze zachodnim.

Znany jest już termin Gorzowskiej Nadwarciańskiej Dychy. Tradycyjnie biegacze spotkają się w czerwcu, a dokładnie 18-go. ​Start i meta na bulwarze zachodnim, czyli także zgodnie z tradycją. Można się już zapisywać do biegu przez stronę sport-time.com.pl.

Trwają starania, żeby przygotować kolejną, wyjątkową edycję tego biegu. Z pewnością będziemy chcieli oprzeć się o stadion żużlowy, tak żeby pozostał tradycyjny odcinek na torze. Niebawem przekażemy więcej szczegółów, a póki co, proszę trenować - mówi Sebastian Wierzbicki, współorganizator.

Jak nazwa wskazuje uczestników czeka do przebiegnięcia 10 km, głównie po Zawarciu. Nadwarciańska Dycha to największa impreza biegowa w Gorzowie. Tegoroczna edycja będzie już VIII w historii. Od kilku lat sponsorem tytularnym jest Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie. Zaglądajcie na Facebooka Nadwarciańskiej Dychy, tam pojawić się będą najnowsze informacje dotyczące imprezy.

Jak dobrze pamiętasz lata 80.? QUIZ dla nostalgii

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kot ze zdjęcia, bohater popularnej w latach 80. dobranocki?
Jak nazywa się kot ze zdjęcia, bohater popularnej w latach 80. dobranocki?