Rolnik szuka żony 10

i

Autor: Rolnik szuka żony TVP/Facebook

GWIAZDY

"Rolnik szuka żony" zniknie z anteny TVP?! Szykuje się rewolucja

2023-12-28 10:59

10. sezon programu "Rolnik szuka żony" właśnie dobiegł końca, ale zamiast spokoju, wokół programu narasta burza. Dlaczego? Bo ogłoszono już casting do kolejnej edycji, jednak widzowie są oburzeni zachowaniem kontrowersyjnych bohaterów ostatniego sezonu. Nie jest pewne, czy w obecnych okolicznościach "Rolnik" przetrwa w ramówce TVP.

Waldemar Gilas był najbardziej dyskutowaną postacią sezonu, zwiększając oglądalność programu. Początkowo ukrywał, że wymienia wiadomości z osobą spoza show, by później ją zignorować. Gdy wybrał jedną dziewczynę, Ewę, ta go odrzuciła, twierdząc, że rodzice nie akceptują jej. Ostatecznie wybrał Dorotę, lecz para nie ujawniła zbyt wielu szczegółów o swoim życiu.

Inna para, Anna i Kuba, spodziewa się dziecka po zaręczynach. Kontrowersje wzbudził fakt, że 30-letni Kuba ma już trójkę dzieci i niedawno zerwał z poprzednią partnerką przed programem.

Małgorzata Borysewicz - tak mieszka i żyje uczestniczka "Rolnik szuka żony"

Najmłodsi rolnicy, Artur i Dariusz, początkowo sympatyczni, okazali się grającymi na uczuciach mężczyznami. Po finale programu pojawiły się liczne zarzuty na mediach społecznościowych. Nieobecność wcześniejszych uczestników w świątecznym odcinku, zwłaszcza Ady i Michała, którzy pobrali się latem 2023 r., również zaskoczyła fanów.

Część widzów krytykuje brak głosu samotnego Dariusza i wytyka, że nie pokazano go, jak poprawnie nosi herbatę. Na mediach społecznościowych pojawił się apel o ostrożniejszy dobór uczestników, biorąc pod uwagę liczne intrygi i dramaty w tym sezonie.

Niepewność dotyczy również przyszłości programu, ponieważ Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego podjęło decyzję o likwidacji TVP po wstrzymaniu finansowania mediów publicznych przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Nicola z Rolnik szuka żony przerwała milczenie. Tylko nam mówi jak wyglądało rozstanie z Darkiem!