Protest rolników S3 Pyrzyce

i

Autor: PAP/Marcin Bielecki

Utrudnienia drogowe

Rolnicy znów zablokują odcinek S3 w Lubuskiem. Będą korki i objazdy w kierunku Szczecina

2024-05-08 16:15

W piątek [10.05] zablokowany zostanie węzeł Pyrzyce. Kierowcy nie będą mogli przejechać w godz. od 14 do 16, czyli wtedy gdy ruch jest największy. To godziny szczytu i do tego piątek, czyli wyjazdy na weekend nad morze.

Rolnicy ponownie wyjadą na ulice. Utrudnienia na S3 w kierunku Szczecina

Zmotoryzowani w piątkowe popołudnie [10.05] będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Czeka ich dłuższa droga, bo rolnicy zapowadają kolejny strajk i ponownie zablokują węzeł Pyrzyce. Jadąc od strony Szczecina, ruch drogą ekspresową będzie możliwy do węzła Gryfino, a od strony Gorzowa do węzła Pyrzyce. Kierowcy z Gorzowa będą musieli zjechać na węźle Myślibórz na drogę wojewódzką nr 119 i dalej kierować się w stronę Pyrzyc aż do miejscowości Stare Czarnowo. Tam trzeba skręcić na drogę wojewódzką nr 120. W rejonie Gardna na węźle Gryfino wjechać na S3 w kierunku Szczecina. 

Protest rolników S3 Pyrzyce

i

Autor: PAP/Marcin Bielecki

Przez blokadę będą przepuszczane wszystkie służby, pojazdy uprzywilejowane, transporty ponadgabarytowe, medycy oraz osoby udające się do szpitala, na badania, czy konsultacje. Na wjazdach S3 czuwać będą policjanci.

Przypomnijmy- zachodniopomorscy rolnicy mają pozwolenie na blokady do 30 czerwca. Protesty mają się odbywać w wybrane dni.

Rolnik zachęca wszystkich do wspólnego protestu przeciw Zielonemu Ładowi

Egzamin ósmoklasisty z polskiego. Sprawdź w quizie, czy poradzisz sobie z tymi pytaniami!

Pytanie 1 z 15
W wypowiedzeniu "W kuchni sprawdzasz się najlepiej przy robieniu herbaty" wyraz "najlepiej" to przysłówek w stopniu: