Wiktoria Gumienna

i

Autor: wiktoria_gumienna / Instagram.com

SHOW BIZNES

Rodzinka "Googlebox" coraz większa! Na świat przyszedł uroczy maluch! Gwiazda pokazała zdjęcia

2023-09-27 10:37

Słynna para z programu "Googlebox. Przed telewizorem" powitała na świecie długo wyczekiwane dziecko! Wiktoria Gromadzka (w tej chwili Gumienna) oraz jej mąż Dominik nie kryją swojej radości i chwalą się uroczymi zdjęciami w mediach społęcznościowych. A my sprawdzamy czy to chłopiec czy dziewczynka!

Wiktoria i Dominik, znani z popularnego programu "Googlebox. Przed telewizorem", emitowanego na antenie TTV, pobrali się pod koniec czerwca, a zaledwie trzy miesiace później na świat przyszło ich długo wyczekiwane dziecko! Szczęśliwa mama i maluch mają się dobrze, a swoją radością dzielą się z internautami.

Gwiazda "Googlebox" urodziła dziecko! To chłopiec czy dziewczynka?

Maluch Wiktorii i Dominika przyszedł na świat w poniedziałek (25.09). To moment, na który para czekała bardzo długo, bo z uwagi na endometriozę Wiktorii gwiazda miała problem z zajściem w ciążę.

Po roku starań wreszcie mogli podzielić się dobrą nowiną!

Teraz szczęścia jest jeszcze więcej, ponieważ maluszek przyszedł już na świat, a Wiktoria opublikowała w swoich social mediach niezwykłe zdjęcie, na którym odpoczywa wraz ze swoją córeczką.

Skąd wiadomo, że to dziewczynka? Świadczy o tym nie tylko uroczy różowy kocyk. Płeć dziecka para poznała jeszcze w kwietniu.

Jakie imię otrzyma dziecko?

Para nie zdradziła na razie jakie imię nada dziewczynce, jednak zdjęcie opatrzone zostało wymownym podpisem "Witamy na świecie S.". Co to oznacza?

Nie tak dawno, w jednym z wywiadów Wiktoria zdradziła, że pod uwagę brane są cztery imiona, wśród nich Michalina, Marcelina, Adeline oraz... Scarlett. Można więc domniemywać, że własnie to ostatnie imię otrzymała córeczka pary.

Zobacz też: Polskie gwiazdy na zdjęciach sprzed lat. Tak wyglądały jako dzieci!

Sonda
Czy często oglądasz telewizję?
Najjaśniejsze uśmiechy polskich gwiazd. Ich uśmiech aż bije po oczach!