gorzów blackend 1

i

Autor: facebook.com/Blackend Blackend podczas koncertu Dobry Wieczór Gorzów.

Rockowe granie na WOŚP w Gorzowie. Będzie się działo!

2023-01-27 16:37

Muzyczna oprawa 31 finału będzie energetyczna. W niedzielę [29.01] na scenie Blackend oraz Podróbka, a także młodzi gorzowscy muzycy. Koncerty zaplanowano popołudniowo-wieczorną porą. Kto i o której zagra?

Gorzowskie zespoły grają rockowe i heavy metalowe dźwięki. Scena na Starym Rynku w centrum Gorzowa ruszy o godz. 16. Zagrają- orkiestra Siedlice oraz uczniowie szkół muzycznych, a o godz. 19 Podróbka. Gwiazdą wieczoru będzie Blackend.

- To już nasz 8 lub 9 finał, bardzo się cieszymy. Będziemy orkiestrowo grać, będziemy gwiazdą wieczoru co mnie totalnie zwaliło z nóg. Bardzo fajnie. Wydaje mi się, że to tak powinno być. Ja nic nie mam przeciwko temu, by były duże gwiazdy. Jednak jak jest coś takiego jak WOSP to powinny być lokalne zespoły. Inaczej miasto nie dowie się o perełkach, które posiada – uważa David Budcziński, lider zespołu.

gorzów podróbka

i

Autor: facebook.com/Podróbka Podróbka to rockowo-rock'n'drollowe rytmy.

Blackend zagra po Światełku do Nieba czyli o godz. 20.10. Zespół w tym roku wyda pierwszą płytę "Niepokonany", ma być gotowa na jesień. To kilkanaście piosenek- ballad ale także z rockowym pazurem. Jako przedsmak do zobaczenia w necie wideoklip do utworu "Uwierz mi", który także w niedzielny wieczór na scenie WOŚP.

Niesamowity gest MZA w Warszawie przed finałem WOŚP. Kierowy pokazali OGROMNE serce

Jak powinieneś spędzić ferie? Rozwiąż nasz quiz i się przekonaj!

Pytanie 1 z 9
Lubisz sporty zimowe?