Przejazd kolejowy Czechów

i

Autor: Gmina Santok / Facebook.com

KOMUNIKACJA

Remont przejazdu kolejowego w Czechowie. Będą duże utrudnienia

2023-08-25 11:14

Mieszkańcy poruszający się między Gorzowem, Czechowem a Santokiem muszą się przygotować na to, że ich droga potrwa nieco dłużej niż zazwyczaj. Wszystko przez remont przejazdu kolejowego w Czechowie, na skutek którego konieczne będzie wprowadzenie objazdów. Sprawdźcie więc, jak jeździć!

Już w środę (23.08) zamknięty został przejazd kolejowy na skrzyżowaniu z ulicą Kasztanową (chodzi o wjazd na czechowską promenadę). Objazd, który poprowadzony został ulicami Kasztanową i Kalinową, będzie obowiązywał jeszcze do następnego piątku (1.09). Teraz jednak wprowadzone zostają kolejne zmiany, które dotyczą większej ilości użytkowników ruchu.

Jeździsz między Gorzowem, Czechowem i Santokiem? Przygotuj się na objazdy!

Firma PPU Dromo informuje, że w związku z rozpoczęciem remontu na przejeździe kolejowo-drogowym linii kolejowej nr 203, kierowców czekają objazdy.

Od soboty (26.08) zamknięty zostaje przejazd w ciągu ulicy Kalinowej. Objazd w kierunku Santoka zostanie poprowadzony drogami powiatowymi i drogą wojewódzką przez Czechów, Janczewo i Gralewo.

Nowa organizacja ruchu ma obowiązywać przez około tydzień. O postępach prac i aktualnych terminach ich zakończenia wykonawca robót będzie informował na bieżąco.

Nowa organizacja ruchu w Czechowie

Mapka Czechów

i

Autor: Gmina Santok
Sonda
Czy zmiany w organizacji ruchu w Gorzowie mocno utrudniają Ci poruszanie się po mieście?
Wypadek w tunelu Wisłostrady. Gigantyczne utrudnienia