Jedzenie restauracja

i

Autor: Canva Pro

KUCHNIA

Te restauracje są najlepsze w Gorzowie! Ranking mówi wszystko

2024-04-13 15:22

Gdzie najlepiej zjeść w Gorzowie? Stworzyliśmy ranking na podstawie opinii mieszkańców. Zobacz, jakie restauracje cieszą się największym uznaniem. Znasz je wszystkie?

TOP 6 najlepszych restauracji w Gorzowie

Lista miejsc jest naprawdę duża. W każdym lokali każdy znajdzie coś dla siebie. Różnorodność jest na wysokim poziomie. W Gorzowie zjesz naprawdę dobrego steka, ale i znajdziesz coś z kuchni włoskiej, czy japońskiej. O dobrą pizzę w Gorzowie również wcale nie jest trudno. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej znajduje się nasz ranking. Opieraliśmy się głównie na opiniach gorzowian, ale także własnych doznaniach.

Tu zjesz najlepiej! Lista

Kamienica Smaku, ul. Obotrycka 5, 66-400 Gorzów Wlkp.;

Klimatyczna restauracja z nowoczesnym wystrojem, w której można zjeść dania kuchni europejskiej. Goście chwalą szczególnie pizzę z pieca opalanego drewnem, świetnie przyrządzone mięso i pyszne zupy. Zwracają także uwagę na pięknie podane dania. Miejsce polecane na obiad w rodzinnym gronie

Restauracja "Pasja", ul. Mostowa 4, 66-400 Gorzów Wlkp.;

Jeśli szukacie ekskluzywnej restauracji, to na pewno "Pasja" taką jest. Urokliwe miejsce w centrum Gorzowa. Można tam znaleźć dania kuchni europejskiej. Szczególnie polecamy makarony, które są najwyższej jakości.

Restauracja "Living Room", ul. Nadbrzeżna, nisza 25, 66-400 Gorzów Wlkp.;

Nadwarciańskie Bulwary, piękna pogoda i... jedzenie? To idealne połączenie w tej restauracji. Lokal znajduje się w samym sercu miasta, a w menu znajdziecie również kuchnię europejską z naciskiem na dania mięsne. To tu prawdopodobnie zjecie najlepszego steka, ale nie tylko.

Restauracja "Tarantino", ul. Wróblewskiego 31B, 66-400 Gorzów Wlkp.;

Lokal umiejscowiony jest niedaleko osiedla "Manhattan". Ten, kto był już raz, to z pewnością wraca wielokrotnie. Restauracja jest uważana za jedną z najlepszych pod względem przyrządzenia steków oraz burgerów.

Restauracja "Hak-Smak", ul. Obotrycka 9, 66-400 Gorzów Wlkp.;

Restauracja z szarpanym miejscem? To właśnie w "Hak-Smak"! Lokal znajduje się w samym sercu Gorzowa i specjalizuje się w tego typu daniach. Idealne miejsce na "przedimprezowy" posiłek? Zdecydowanie! Lokal został wyremontowany i aż chce się do niego wejść!

Restauracja "Futerał", ul. Spichrzowa 5, 66-400 Gorzów Wlkp;

Kolejne, ekskluzywne miejsce na kulinarnej mapie Gorzowa. Króluje tam kuchnia europejska, a gorzowianie bardzo chętnie odwiedzają ten lokal ze swoimi dziećmi. Dwupiętrowe miejsce czeka na mieszkańców Gorzowa!

To tylko część miejsc w Gorzowie, w których można dobrze zjeść. Przed wyborem takiego miejsca, warto jednak poznać opinie poprzednich klientów. Nasze zadowolenie z obsługi, smacznego jedzenia oraz panującej atmosfery w restauracji, powinno być najważniejsze.

Sonda
Jak często chodzisz do restauracji?