gorzów sprzątanie zatok

i

Autor: Fragles archiwum Znaki o porządkach ustawione są wcześniej.

Miasto

Przyszła wiosna, czas na porządki w zatokach postojowych w Gorzowie

2023-04-19 13:40

Po zimie trzeba uporządkować miejsca do parkowania wydzielone przy gorzowskich ulicach. Trzeba uprzątnąć śmieci, ale także liście czy na przykład piach, który był sypany na drogi zimową porą. Na czas prac auta powinny zniknąć.

Porządki - jakie zasady?

Spółka Inneko w kwietniu ruszyła z pracami, o których tak jak w latach ubiegłych informują komunikaty i znaki. Jeżeli samochody nie zostaną w danym terminie przestawione, wtedy straż miejska je odholuje. Z rok na rok takich przypadków jest coraz mniej.  

- Mamy taki apel do kierowców, by wsłuchiwać się w komunikaty a przede wszystkim patrzeć na znaki drogowe. Jeśli chodzi o przygotowanie logistyczne i prawne to spółka Inneko CRS zrobiła to bardzo dobrze. Te znaki są stawiane tydzień wcześniej, kierowcy mają wkładane karteczki, są robione wykazy- wyjaśnia Andrzej Jasiński, szef gorzowskich strażników, wspomagający akcję.

gorzów sprzątanie zatok 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Strażnicy wspierają akcje Inneko.

Porządki - harmonogram na kwiecień:

W tym tygodniu [do piątku 21.04] czyszczone będą ulice- Borowskiego, Słowackiego, 30 Stycznia, Drzymały i Dąbrowskiego. Na czas prac, auta trzeba przestawić. W ostatnim tygodniu kwietnia [24-28.04] sprzątnie zaplanowano przy ulicach: Staszica, Armii Polskiej, Jagiellończyka, Fabrycznej, Waryńskiego oraz Słonecznej. Porządki w sumie potrwają do października.

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy przy bydgoskim Torbydzie

Quiz. Przysłowia o pogodzie

Pytanie 1 z 10
Gdy na święty Józef bociek przybędzie, to...