rury ciepłownicze

i

Autor: www.google.maps.pl W weekend demontaż rur i utrudnienia w ruchu

Przez cały weekend będą utrudnienia na ulicy Walczaka w Gorzowie

2020-03-06 20:08

Utrudnienia zapowiada wykonawca, który będzie prowadził roboty związane z rozbiórką sieci ciepłowniczej napowietrznej. W związku z tym zamknięty zostanie fragment ulicy Walczaka. Sprawdźcie gdzie dokładnie pojawią się utrudnienia.

Kierowcy na drogach powinni być zawsze czujni i uważni, ale już w sobotę i niedzielę (07.03 i 08.03) szczególną uwagę trzeba będzie zachować na ulicy Walczaka. Na kierujących czekają objazdy i zmiany w organizacji ruchu. Żeby jednak nieco zmniejszyć uciążliwość zmian prace będą prowadzone właśnie podczas weekendu. Główne zamknięcia zaplanowano też na godziny nocne.

Wszystko w związku z rozbiórką napowietrznej sieci ciepłowniczej, czyli rur znajdujących się nad ulicą Walczaka. Zamknięte więc zostanie połączenie ul. Dowgielewiczowej z ul. Walczaka (od godz. 6.00 w sobotę do 4.00 w niedzielę) oraz zamknięta ul. Walczaka na odcinku od ronda Gdańskiego do ul. Dowgielewiczowej (z soboty na niedzielę, w godzinach 23.00 – 4.00).

W czasie zamknięcia ul. Walczaka objazd w kierunku Gdańska wytyczony będzie po trasie: ul. Czereśniowa – ul. Piłsudskiego – rondo Górczyńskie – ul. Górczyńska – rondo Gdańskie. Natomiast dojazd do osiedla przy ul. Kućki, Korcza i Dowgielewiczowej odbywać się będzie wyłącznie od strony ul. Górczyńskiej.