Próba włamania do lokalu Smaki Hatay w Gorzowie

i

Autor: Facebook Smaki Hatay

włamanie

Próbowali włamać się do lokalu z kebabem „Tak dobry, że przyciąga nawet w nocy”. Jest nagranie!

2024-06-07 14:28

W nocy ze środy na czwartek (5-6.06) miała miejsce próba włamania do lokalu Smaki Hatay przy ulicy Chrobrego w Gorzowie. Lokal postanowił udostępnić nagranie, gdzie pokazany jest wizerunek włamywacza.

Dwie osoby próbowały włamać się do lokalu „Smaki Hatay”. Niestety dla nich, akcja nie powiodła się. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu, gdzie bardzo dobrze widoczny jest wizerunek jednego z włamywaczy. Właściciele lokalu postanowili udostępnić nagranie z zajścia, które opisali dość żartobliwie.

Minionej nocy, po 2:00, ktoś nie mógł się oprzeć naszemu kebabowi i postanowił włamać się do nas! Choć doceniamy uznanie, przypominamy, że nasze pyszne kebaby są dostępne dla każdego w normalnych godzinach otwarcia. Nie trzeba się włamywać, żeby spróbować najlepszego kebaba w mieście! Przyjdź i przekonaj się sam, dlaczego nasze kebaby są warte każdej chwili oczekiwania! Zachęcamy do udostępniania a może uda nam się odnaleźć tych głodomorów i ich nakarmić- napisano w poście na facebooku Smaki Hatay.

Nietypowa kradzież w Lubuskiem. Na to tylko oni mogli wpaść

Co grozi za włamanie?

Karę określa ją artykuł 193 Kodeksu Karnego, który mówi, że osoba dokonująca czynu wtargnięcia do “cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”.

Wtargnął do kosmetyczki i zasnął. Kuriozalne włamanie w Piasecznie
Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem włamania?