Monopoly Gorzów

i

Autor: Marta Liberkowska / Gorzów Facebook.com

ROZRYWKA

Premiera Monopoly Gorzów! Każdy może kupić lokalną planszówkę. Jaka jest cena tej wyjątkowej gry?

2023-11-03 13:40

Wielkimi krokami nadciąga premiera gorzowskiej edycji popularnej gry planszowej Monopoly. W sobotę (04.11) odbędzie się oficjalna impreza i grę będzie już można kupić w księgarniach. Wiemy, ile będzie kosztowała!

Monopoly Gorzów to gra jakiej jeszcze nie było! Na planszy, po której należy się poruszać pionkami, znajdą się najważniejsze i charakterystyczne punkty Gorzowa. Na razie wiadomo jedynie, że będą tam gorzowskie bulwary, które głosami internautów zostały wybrane najdroższym polem. Reszta miejsc pozostaje zagadką, którą już wkrótce będzie można odkryć!

Premiera Monopoly Gorzów. Gdzie można kupić grę?

Gra dotarła już do Gorzowa i w sobotę (04.11) zostanie oficjalnie przedstawiona mieszkańcom. Premiera będzie miała miejsce w galerii Askana o godzinie 14:00. Przy okazji zaplanowano szereg atrakcji dla mieszkańców, w których będzie można zgarnąć planszówkę. Co więcej, w Askanie będzie można zagrać w Monopoly Gorzów na wyjątkowo dużej planszy: cztery na cztery metry!

Od soboty grę będzie też można można kupić w Empiku i w księgarni Daniel przy ul. Chrobrego. W pierwszym nakładzie do sprzedaży przeznaczonych zostanie 4 tysiące egzemplarzy. Ja przyznają urzędnicy: zainteresowanie grą ze strony punktów handlowych jest bardzo duże.

Ile będzie kosztować Monopoly Gorzów?

Cena gry Monopoly Gorzów nie będzie odbiegać od cen standardowej gry Monopoly. To oznacza, że będzie oscylować w granicach 140 zł. Chętni do jej kupienia nie powinni zwlekać, ponieważ grą zainteresowanych jest szerokie grono osób.

Postcards from Gorzów w Nowym Jorku. Gorzów robi furorę nie tylko na planszy. Zobacz wyjątkową kolekcję Natalii Ślizowskiej

Sonda
Lubisz grę Monopoly?
Radio Eska na planszy Monopoly Katowice