Kazimierz Marcinkiewicz

i

Autor: AKPA/Podlewski Kazimierz Marcinkiewicz.

„Premier z Gorzowa” wkracza na ring. Przygotujcie się na grzmoty! [AUDIO]

2021-03-25 16:40

Tego jeszcze nie było! Były premier polskiego rządu stoczy walkę bokserską. Kazimierz Marcinkiewicz, zgodził się wziąć udział w charytatywnej gali organizowanej przez Fundację Braci Collins. Dochód z niej przeznaczony będzie na wsparcie dzieci i rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Czy "Premier z Gorzowa" da się znokautować​? To okaże się 2 czerwca. Kazimierz Marcinkiewicz wejdzie do ringu i skrzyżuje rękawice z Rafałem Collinsem. Znany polityk pochodzący z naszego miasta chce pomóc... dzieciom.

Były premier, w swoich mediach społecznościowych przyznaje, że będzie to dla niego nowe doświadczenie. Nie rozumie także fali krytyki jaka na niego spadła z tego powodu. Tym bardziej, że pojedynek odbędzie się w ramach pierwszej charytatywnej gali organizowanej przez Fundację Braci Collins.

Kazimierz Marcinkiewicz. Inwestuje w klatę, zamiast w alimenty.

i

Autor: PAPARA07 Były premier utrzymuje dobrą kondycję.

Udział w niej potwierdzili już m.in. wielokrotna mistrzyni UFC - Joanna Jędrzejczyk, były mistrz KSW Marcin "Polish Zombie" Wrzosek, raper Liber, czy były reprezentant Polski w piłce nożnej - Piotr Świerczewski.

Gala Collins Charity Fight Night odbędzie się w Warszawie. Dochód zostanie przekazany na wsparcie dzieci i rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. W ubiegłym roku Fundacja przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł.

Co mieszkańcy myślą o planowanej walce byłego premiera z Gorzowa? Posłuchaj:

Kazimierz Marcinkiewicz to jeden z najbardziej znanych polityków pochodzących z Gorzowa. W latach 2005 - 2006 premier polskiego rządu. Był posłem i liderem prawicy w naszym regionie.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...