GWIAZDY

Popularny polski kucharz zmienił się nie do poznania! Tak teraz wygląda

2024-04-22 12:56

W ostatnim czasie wielu celebrytów zmienia swój wygląd. I tu nie chodzi o operacje plastyczne. Po prostu gwiazdy telewizji robią coś ze swoim ciałem i chudną. Niektórzy zdradzili, jak to zrobili. Jednym z nich jest dobrze znany kucharz, Tomasz Jakubiak.

Tomasz Jakubiak zdobył rozpoznawalność dzięki prowadzeniu programów kulinarnych emitowanych na kanale Canal+ Kuchnia. W 2022 został jurorem polskiej edycji programu MasterChef Junior. W 2023 dołączył do jury programu MasterChef na TVN, wcześniej pojawiał się w show w roli gościa specjalnego.

Nic więc dziwnego, że jest uznawany za "kulinarnego celebrytę", którego sociale śledzi niespełna 70 tys. obserwujących. Jakiś czas temu pojawił się swoją metamorfozą. Zrzucił kilogramy i wygląda o niebo lepiej!

Był Tomek i nie ma Tomka? Zero diety ale prawie zero glutenu i alko! Jakoś tak lepiej się człowiek czuje – napisał Jakubiak na swoim Instagramie, gdzie pokazał zdjęcia ze swojej przemiany.

Teraz Jakubiak prezentuje się już bardzo dobrze. A zastanawialiście się, jak wyglądał jescze niedawno? Jeśli nie, to koniecznie zobaczcie poniższą galerię zdjęć. Celebryta zmienił się nie do poznania!

Jak być jurorem w "MasterChefie" i nie przytyć?
Sonda
Oglądasz nowy sezon "MasterChefa"?