Smaki Hatay Gorzów

i

Autor: youtube.com/@KebsonPZJ / Facebook Smaki Hatay

kebab

Popularny kebab wrócił do Gorzowa. Spróbował go Youtuber. Jednoznaczna ocena

2024-02-23 8:42

Lokal "Smaki Hatay" powrócił do Gorzowa. Przypomnijmy, że właściciele zawiesili działalność na kilka miesięcy, ale zdołali reaktywować lokal. W ostatnim czasie wizytował go popularny youtuber.

"Kebson - Podróże Za Jedzeniem ", bo tak nazywa się twórca, który sprawdził gorzowski lokal, ocenił jedzenie właśnie w tym miejscu. Czy było smacznie? Nie do końca.

Przypomnijmy, że lokal "Smaki Hatay" przed zawieszeniem działalności był uznawany jako jeden z lepszych miejsc, gdzie można zjeść kebab. Miejsce wyróżniało się własnymi wyrobami, a także dobrym jakościowo mięsem.

"Kebson " patrząc na opinie, postanowił odwiedzić gorzowski lokal. Jak go ocenił? Całość materiału znajdziecie poniżej!

Są predyspozycje na serio dobry kebab ale są niedociągnięcia. Dziś na kanał youtube wleciała recenzja z lokalu Smaki Hatay w Gorzowie Wielkopolskim. Polecane to miejsce było często i gęsto natomiast jak przyszedłem to oprócz dwóch osób, które jadły swoje zamówienie lokal świecił pustkami. Nie mniej jednak kurczaka - spojrzawszy wizualnie nabijają raczej sami. Lepsze to niż produkt z hurtowni ale nie było to ścinane przed podaniem a to co dostałem - niektóre kawałki były suche i czuć, ze coś z nim nie tak. Tak to nie mam zastrzeżeń bo lokal ma potencjał - napisał twórca.

Kebab z mięsem od PiriPiri otworzył się w Gorzowie! Przeżywa prawdziwe oblężenie

Który kebab w Bydgoszczy jest najlepszy? Mamy ranking!