Pizzeria O.K. w Gorzowie

i

Autor: facebook.com/OKpizzeriaOK

PIZZERIA

Popularna pizzeria w Gorzowie zamyka swoje drzwi dla klientów! Mieszkańcy są w szoku. Tak komentują w sieci

2023-08-29 14:36

Pizzeria O.K. z dniem 10 września 2023 roku zamyka swoje drzwi dla klientów. Ma to związek ze zmianami, jakie w najbliższym czasie poczyni właściciel obiektu, czyli amerykański gigant Burger King, który ma powstać właśnie w tym miejscu. Gorzowianie nie mogą się pogodzić z takim stanem rzeczy.

Kto wychował się w Gorzowie ten wiem, że "Pizzeria O.K." w tym miejscu była od zawsze, a dokładnie 23 lata. To były smaki dzieciństwa. Niektórzy przychodzili tam na randki, potem z rodzinami na obiady. Jednak sytuacja jest jaka jest i najemcy muszą opuścić lokal jeszcze w tym roku.

Koniec popularnej pizzerii w Gorzowie. Tak komentują to mieszkańcy. Jest szok!

Jak zakończenie pracy tego lokalu komentują gorzowianie? Poniżej przedstawiamy kilka komentarzy, które chwytają za serce!

Nieeeeeeee!!! Szkoda a było tak blisko pyszne jedzenie panie kelnerki bardzo sympatyczne eh....eh... życie – komentuje informacje pizzeri pani Alina

Jaka przykra wiadomość. Tyle lat, nasze ulubione miejsce. Najlepsze panie kelnerki – pan Irek.

W Gorzowie są też inne pizzerie, do których warto pójść! Polecamy poniższe lokalizacje

Szok. Pierwsze wyjścia z koleżankami w szkole, pierwsza randka z przyszlym mężem, pierwsze wyjścia do restauracji z dziećmi... to wszystko u Was, tam. Na pewno będziemy Was odwiedzać w pozostałych punktach, ale sentyment do Warszawskiej zostanie na zawsze – pani Daria.

Po zakończeniu roku szkolnego chodziłam tam z moim synem. Zawsze było wspaniałe jedzenie i miła obsługa. Szkoda, że nie będzie Was tam dalej – pani Maria.

Najlepsza pizzeria i najlepsze jedzenie przygotowywane z ogromnym wyczuciem smaku i pasja. Wielka szkoda, że zamykacie – pani Aleksandra.

Nieeeee!!!!!! Jaka strata dla Gorzowa !!! Najlepsza obsługa lokalu w mieście …. Będziemy tęsknić !!! - pani Marta.

Jak powstaje mistrzowska pizza? Wojciech Madyś | Tak trzeba żyć #21 Eska Rock
Sonda
Czy też jesteś zawiedziony/a zamknięciem Pizzerii O.K. w Gorzowie?