GWIAZDY

Popularna Alina przerywa milczenie! Mówi o roli w Miodowych Latach. Unika ważnegu tematu

2023-11-02 12:06

Agnieszka Pilaszewska, początkowo wcielająca się w postać Aliny Krawczyk w "Miodowych latach", nagle zniknęła z serialu, co skłoniło fanów do rozważań, czy to decyzja aktorki czy też producentów sitcomu. Okazuje się, że cała sytuacja jest znacznie bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać.

Agnieszka Pilaszewska była częścią obsady "Miodowych lat" od 1998 roku, jednak po zaledwie trzech latach w roli Aliny Krawczyk została zastąpiona przez Katarzynę Żak, żonę Cezarego Żaka. Fanów nurtowało pytanie o powód nagłego zniknięcia Pilaszewskiej z serialu, ale zarówno członkowie obsady, jak i sama aktorka unikali chętnego komentowania wydarzeń z przeszłości. Pojawiły się nawet plotki sugerujące, że Cezary Żak rzekomo próbował szantażować producentów "Miodowych lat", aby obsadzili jego żonę w roli Aliny.

Pilaszewska, odnosząc się do pracy na planie "Miodowych lat" w rozmowie z Plejadą, wspomniała, że z sentymentem wspomina tamten okres, ale unika powrotu do pewnych sytuacji. Przeszłość była tematem, który aktorka niechętnie komentowała, a nawet krążyły plotki o rzekomym szantażu Cezarego Żaka mającym na celu obsadzenie jego żony w roli Aliny.

Agnieszka Pilaszewska na planie Miodowych Lat. Zobaczcie, jak wyglądała popularna Alina Krawczyk!

Aktorka podkreśliła, że te wydarzenia miały miejsce 25 lat temu, a obecnie utrzymuje dobre relacje z Cezarym Żakiem, unikając wracania do tamtych kwestii.

Miodowe lata. Zobacz, jak zmienili się aktorzy hitowego serialu!
Sonda
Oglądałeś/aś serial "Miodowe lata"?