gorzów przedszkole szatnia

i

Autor: Fragles Po 3 tygodniach dzieci wróciły do gorzowskich przedszkoli.

Ponad 1200 miejsc w gorzowskich przedszkolach. To rekordowa liczba w naborze!

2021-02-24 17:21

Tylu miejsc nie było w placówkach od kilkunastu lat. Urzędnicy uważają, że wszystkie chętne maluchy dostaną się. Stanie się tak dzięki nowemu przedszkolu, które ma być gotowe na wrzesień. Elektroniczna rekrutacja ruszy od 1 marca.

Pozytywne wieści dla rodziców i ich trzylatków płyną z gorzowskiego magistratu. W przedszkolach w tegorocznej rekrutacji zabezpieczono dla maluchów rekordową liczbę miejsc. Nowe przedszkole dla setki dzieci powstaje na parterze budynku mieszkalnego na osiedlu Europejskim. Mają być w nim przyjęte wszystkie roczniki.

Ile przygotowano miejsc w ogóle, a ile dla 3-latków? Mówi Iwona Sancewicz z Wydziału Edukacji UM Gorzów:

Tradycyjnie rodzice mają także do wyboru kilka placówek ze specjalnym żywieniem- diety stosują przedszkola: nr 23, 33 oraz nr 9. Z kolei oddziały zerowe działać  będą: w SP nr 1 i w ZSO nr 16 po dwa, a także w SP nr 20 i nr 6 po jednym.

By zapisać dziecko do przedszkola od poniedziałku (1.03) trzeba będzie wejść na stronę www.eurzad.gorzow.pl Nie ma już kryterium dochodu rodziców, a pojawiły się punkty za szczepienia dzieci oraz za rozliczania się z podatku w gorzowskiej skarbówce. Rekrutacja potrwa do 12 marca.

Specjalne budki dla uczniów w gdańskiej szkole

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?