Polska pokonała Arabię Saudyjską. Olsztyńscy kibice wspierali naszych

i

Autor: Oskar Biedrzyński Olsztynianie wspólnie, licznie kibicowali w Kuźni Społecznej

Mundial 2022. Polska czy Argentyna? Gorzowianie wytypowali. Zaskakujący wynik

2022-11-30 9:35

Już dziś w Katarze najważniejszy mecz polskiej reprezentacji na mistrzostwach świata. W trzecim meczu zmierzą się z Argentyną, której tylko zwycięstwo da awans do dalszej fazy. Jaki wynik typują gorzowianie? Sprawdziliśmy to.

Kiedy mecz Polska-Argentyna? O której mecz Polska-Argentyna?

Mecz Polska-Argentyna rozpocznie się punktualnie o 20:00 czasu polskiego. Równolegle do meczu naszej kadry, będzie rozpoczynał się także mecz Meksyku z Arabią Saudyjską. To spotkanie również jest bardzo ważne pod kątem awansu do dalszej fazy.

Mecz Polska - Argentyna. Gdzie obejrzeć?

Mecz naszych reprezentantów można obejrzeć za pośrednictwem TVP oraz w aplikacji TVP Sport, Canal+ Online, WP Pilot. Początek o 20:00.

Polska-Argentyna. Jaki będzie wynik? Tak typują gorzowianie

Jest wiele wariantów, dzięki którym Polacy awansują do fazy pucharowej mistrzostw świata. Zwycięstwo lub remis z Argentyną daje nam upragniony awans. Jak się okazuje, taki scenariusz, według gorzowian, jest mało realny.

Mieszkańcy Gorzowa nie wierzą w zwycięstwo polskiej reprezentacji. Przeglądając różne fora internetowe, można sądzić, że gorzowianie typują nieznaczne zwycięstwo Argentyny lub bramkowy remis. Oczywiście, taki układ też może dać awans polskiej reprezentacji na mundialu.

Sonda
Kto wygra mecz Polska-Argentyna?