Pistolet

i

Autor: East News

Policjant zgubił służbową broń. Na szczęście ją odnaleziono

2021-07-18 17:57

Do nietypowego zdarzenia doszło w Gorzowie w niedzielę (18.07). Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy: policjant na chwilę odłożył broń i o niej... zapomniał. Kiedy sobie przypomniał broni już nie było. Działo się to na jednej z gorzowskich stacji paliw. Monitoring pozwolił ustalić co stało się z policyjnym pistoletem.

Policjanci szukali broni, którą zgubił ich... kolega. Akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem - informuje rzecznik gorzowskiej komendy miejskiej. To jedyny oficjalny komentarz do sprawy. Policja nie chce podawać szczegółów zdarzenia.

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić do sytuacji doszło w niedzielne przedpołudnie, na jednej z gorzowskich stacji paliw. Funkcjonariusz skorzystał z toalety, odłożył na chwilę służbową broń, ale wychodząc zapomniał o niej. Kiedy wrócił się po nią broni już nie było. Policja przejrzała monitoring, na którym było widać, że mężczyzna, który wszedł do toalety po funkcjonariuszu, zabiera pistolet. Mężczyznę razem z bronią zatrzymano na nadwarciańskim bulwarze.

W gorzowskiej komendzie prowadzone jest wewnętrzne postępowanie, które ma wyjaśnić, dlaczego funkcjonariusz zgubił swoją służbową broń.

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to: