POLICJA

Policja podsumowała sobotnie Grand Prix w Gorzowie. Czy doszło do incydentów? Jest komunikat funkcjonariuszy

2024-07-01 14:50

W sobotę, 29 czerwca w Gorzowie, odbyło się żużlowe Grand Prix. Imprezę masową zabezpieczała nie tylko ochrona, ale także lubuska policja, która postanowiła podsumować całe wydarzenie. Czy doszło do incydentów?

Nad wydarzeniem czuwali policjanci z działu prewencji, sztabu policji oraz pionu kryminalnego. Jak informuje policja, nie doszło do większych incydentów.

Policjanci z drogówki dbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, zarówno kibiców, jak i mieszkańców Gorzowa. Kierowali ruchem, udzielali wskazówek dotyczących dojazdu na stadion i parkingi, a także szczególną uwagę poświęcali pieszym, którzy licznie wypełnili chodniki i przejścia dla pieszych w okolicach Zawarcia, zapewniając im bezpieczne dotarcie na miejsce tego „spektaklu” - informuje sierż. Oskar Stroński z lubuskiej policji.

Oprócz pilnowania porządku, policjanci byli odpowiedzialni za kierowanie ruchem, bo pod stadionem i w jego obrębie było mnóstwo aut. Kibice musieli jakoś wrócić do domów, więc funkcjonariusze wszystko usprawniali.

Przejazd rolkarzy ulicami Warszawy. Przejazd zabezpieczali policjanci

Kierowcy, jak i piesi wykazali się cierpliwością, stosując się do poleceń funkcjonariuszy, co pozwoliło na bezpieczny powrót do domów - dodaje Stroński.

Działania policji możecie zobaczyć w specjalnie przygotowanej galerii, która znajduje się poniżej.

Sonda
Byłeś/aś na Grand Prix w Gorzowie?