Płatny parking w Gorzowie w nieoczywistym miejscu

i

Autor: facebook

NOWOŚĆ

Płatny parking w centrum Gorzowa w opłakanym stanie! Jest reakcja mieszkańców. Zauważono jeden, ważny szczegół

2023-10-17 12:09

Kiedyś parkowało tam setki kierowców, ale od jakiegoś czasu mają duży problem. Chodzi miejsce dziurawe niczym ser szwajcarski niemal w centrum Gorzowa. Teraz jeśli ktoś chce zaparkować, to musi zapłacić, ponieważ właściciel sobie tego zarządał.

Chodzi o teren na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Borowskiego. Od zawsze można było tam parkować, bo było do tego miejsce i kierowcy nie mieli z tym problemu. Od niedawna sytuacja w tym miejscu się zmieniła.

Choć nie wygląda to na profesjonalnie zrobiony parking, to właściciel działki postawił tam znaki informujące o płatnym parkingu. Jedna z mieszkanek Gorzowa poinformowała o tym społeczność na jednym z miejskich forum na facebooku.

To jest płatny parking! Kto wydał pozwolenie na przeznaczenie tego klepiska na płatne miejsca do parkowania!!!! Przecież można uszkodzić samochód i własną osobę zapadając się w tym bagnie – napisała pani Joanna.

Nowe miejsca parkingowe w centrum Łodzi? Ruszyły pierwsze prace

Mieszkance szybko zwrócono uwagę, że jest to właśnie teren prywatny i właściciel ma pełne prawo zrobić z tego płatny parking.

Przecież to jest o teren prywatny, ktoś chciał wykorzystać że ludzie korzystają z jego terenu i miał do tego pełne prawo – odpowiedziała pani Kamila.

Park & Ride w Bydgoszczy. Z parkingów korzysta niewielu kierowców
Sonda
Uważasz, że w Gorzowie powinno być więcej parkingów?