Pirat drogowy pod Gorzowem

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji

Pirat drogowy pod Gorzowem. Zgarnął aż 24 punkty karne! Grozi mu jednak dużo więcej

2023-03-14 10:43

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, a w dodatku jechał zdecydowanie za szybko. Jakby tego było mało, to jechali za nim policjanci w nieoznakowanym radiowozie. To nie był szczęśliwy poniedziałek dla nieodpowiedzialnego 30-letniego kierowcy volkswagena.

Pirat drogowy pod Gorzowem! To skończyło się dla niego bardzo źle

Całe zdarzenie miało miejsce w Zwierzynie koło Strzelec Krajeńskich. Funkcjonariusze zauważyli jadącego volkswagena, który nie dość, że wyprzedzał na skrzyżowaniu, to w dodatku przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Warto dodać, że na drodze panowały wówczas bardzo trudne warunki na drodze.

- Niebezpieczną jazdę kierowcy volkswagena w porę przerwali policjanci ze strzeleckiej drogówki, którzy zatrzymali go do kontroli na ulicy Strzeleckiej w Zwierzynie. Niebezpieczną jazdę zarejestrowała kamera zamontowana w nieoznakowanym radiowozie - czytamy w komunikacie policji.

Co grozi piratowi drogowemu ze Strzelec Krajeńskich?

Kontrola drogowa zakończyła się dla 30-latka zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące, 24 punktami karnymi i skierowaniem sprawy do sądu. Mężczyźnie grozi grzywna nawet do 30 tysięcy złotych.

Sonda
Czy dostałaś/eś kiedykolwiek mandat za przekroczenie prędkości?