Gorzów: muzeum

i

Autor: SG

Sport i rekreacja

Pilates w muzeum

2023-06-06 15:31

Kolejny raz muzealnicy zapraszają na jogę. Można przyjść na Warszawską do ogrodu i w takich okolicznościach przyrody zrelaksować się i poćwiczyć. Nad wszystkim czuwać będą panie z Chillout Joga Studio.

Gorzowskie muzeum zaprasza na chillout​. W ogrodzie muzealnym przy ul. Warszawskiej, w sobotę (10.06) odbędą się zajęcia z pilatesu. Będzie można popracować nad brzuchem, pośladkami i plecami. A wszystko w pięknych okolicznościach przyrody.

Ogród jest wielki, pomieści wiele osób. Wystarczy zabrać z sobą tylko koc lub matę, dobry nastrój i nastawienie, a my o całą resztę zadbamy. Chillout gwarantowany. Klimat sprzyja, niepotrzebna jest muzyka, mamy śpiew ptaków i zapachy kwiatów - mówi Zuzanna Stasiak, Chillout Joga Studio.

Po ćwiczeniach można się wybrać na zwiedzanie muzeum. Udział jest bezpłatny, natomiast wiele zależy od pogody, jeżeli ta nie dopisze, zajęcia zostaną odwołane. Prognozy są jednak znakomite, więc spokojnie możecie sobie planować chill w muzeum. W planach są jeszcze dwa spotkania z jogą w muzealnym parku. Odbędą się 17 i 24 czerwca.

QUIZ. Z której bajki są te postaci? Sprawdź, co pamiętasz z dzieciństwa

Pytanie 1 z 10
Rafiki to postać z bajki: