Amelia Mielcarek ze Słubic w finale Polska Miss 2022

i

Autor: Materiały prasowe Polska Miss 2022 Amelia Mielcarek ze Słubic w finale Polska Miss 2022

Piękna słubiczanka Amelia Mielcarek powalczy o tytuł Polska Miss 2022

2022-12-07 10:17

Aż 5 tysięcy uczestniczek zgłosiło się w tym orku do nowego ogólnopolskiego konkursu piękności Polska Miss. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 35 dziewczyn, w tym dwie z naszego regionu. Gorzów i okolice reprezentować będzie Amelia Mielcarek ze Słubic.

Już sam awans do ścisłego finału, to dla wielu dziewczyn ogromne wyróżnienie, bo licząc wszystkie konkursy regionalne, konkurencja była ogromna. O tytuł najpiękniejszej Polki chciało walczyć blisko 5 tysięcy uczestniczek. Te najpiękniejsze zaprezentują się podczas gali finałowej, która odbędzie się 17 i 18 grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Najpiękniejsze Polki zaprezentują się na scenie kilka razy w kilku kreacjach przygotowanych przez partnerów konkursu.

Finalistki wzięły udział w nagraniach wideo oraz sesjach zdjęciowych. Zdjęcia Amelii Mielcarek ze Słubic możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Konkursy piękności są niesamowicie popularne, a kandydatki, które biorą w nich udział, muszą wyróżniać się charakterem, ale także wyglądem. Muszą być odważne, pewne siebie, ale i uśmiechnięte, by na scenie przed jurorami i publicznością wypaść jak najlepiej. Zwyciężczyni konkursu otrzyma nowy samochód osobowy, a TOP5 konkursu wyjedzie na dwutygodniowy pobyt na Bali.