LandsbergOn

i

Autor: MGA

Piąty numer LandsbergOn-u! Gorzowianie mogą zgłaszać swoje opowiadania

2020-02-14 18:24

Ruszyły już zgłoszenia i każdy chętny może współtworzyć jedyny w swoim rodzaju, fantastyczny, gorzowski magazyn. Zgłaszać się można nie tylko z opowiadaniami, ale również z grafikami.

LandsbergOn to magazyn zawierający opowiadania związane z Gorzowem i pisany przez samych mieszkańców. I tym razem każdy chętny może przysłać swoje dzieła, a być może już wkrótce zobaczy swoje nazwisko na łamach pisma. Warunek jest jeden: opowiadania mają dotyczyć klimatów fantasy. Piąte wydanie będzie się skupiało przede wszystkim na science fiction.

Stowarzyszenie NOVUM czeka na zgłoszenia do końca marca. Zarówno opowiadania jak i grafiki można przysyłać na adres: landsbergon@gamil.com. Później autorzy magazynu wybiorą najlepsze i dołączą do pisma.

To będzie już piąte wydanie LandsbergOnu. Za każdym razem pojawia się około 100 egzemplarzy, ale można je także pobrać ze strony internetowej landsbergon.pl. Przypomnijmy: w czwartym wydaniu motywem przewodnim było fantasy. Do przeczytania były cztery historie. Wciąż można się z nimi zapoznać!