Uszkodzona szyba petarda

i

Autor: Karolina / Gorzów - rozmowy o wszystkim Facebook.com

WYPADKI

Petarda rozbiła szybę w aucie. Właścicielka szuka sprawcy. Gorzowianie, widzieliście coś?

2023-04-17 12:18

Z soboty na niedzielę (15/16.04) po północy nieznany sprawca podłożył petardę pod wycieraczkę osobowego auta. Petarda wybuchła niszcząc szybę i powodując ogromny hałas. Teraz właścicielka auta szuka świadków zdarzenia na internetowych grupach.

Petarda podłożona pod szybę w aucie

Do zdarzenia doszło na parkingu przy ulicy Witosa w Gorzowie. Do zaparkowanej tam osobowej Mazdy ktoś podłożył petardę - została ona wciśnięta za wycieraczkę przez co spowodowała spore szkody: szyba została rozbita i jest całkowicie do wymiany, uszkodzeniu uległo też między innymi lewe lusterko oraz wycieraczki.

Huk był tak potężny, że słyszeli go okoliczni mieszkańcy. Nic dziwnego, petarda sama w sobie generuje spory hałas, a w połączeniu z dźwiękiem rozbijanej szyby spowodowała, że wybuch był naprawdę głośny.

Właścicielka auta szuka sprawców i świadków. Czy ktoś coś widział?

Kobieta, do której należy auto liczy na pomoc mieszkańców. Na jednej z Facebookowych grup umieściła wpis, w którym prosi o zgłoszenie się osób, które widziały całe zdarzenie lub też mogą udzielić jakichś informacji na jego temat.

"Kochani wierzę w móc ludzi. Dziś po godzinie 24 na ul. Witosa/Rataja na parkingu ktoś podłożył petardę na szybę mojego samochodu. Był dość mocny huk więc wierzę w to że ktoś coś widział. Sprawa zgłoszona na Policję. Ale jeśli ktoś coś widział proszę o informację" pisze pani Karolina.

Świadkowie mogą się zgłaszać m.in. na policję, która przyjęła już zgłoszenie i bada sprawę.

Sonda
Czy jesteś za całkowitym zakazem używania fajerwerków?
Zabił sąsiada bo zwrócił mu uwagę, by nie strzelał petardami