Motocyklista

i

Autor: www.lubuska.policja.gov.pl

POLICJA

Pędził przez wieś ponad 130 km/h! Szaleńcza jazda motocyklisty zakończona przez policjantów z Międzyrzecza

2023-05-22 10:46

Motocyklista, który nie przejmował się obowiązującymi ograniczeniami prędkości będzie teraz musiał zapłacić mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych. Nie obeszło się również bez punktów karnych. "Łamanie przepisów będzie surowo karane" mówią policjanci.

Przekroczył prędkość o ponad 80 km/h! Na szczęście nie doszło do tragedii

To niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w niewielkiej wsi Nietoperek, niedaleko Międzyrzecza w województwie lubuskim.

To właśnie tam funkcjonariusze zatrzymali kierowcę motocykla, który pędził z prędkością 130 km/h! I to w obszarze zabudowanym, na którym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Pędził przez wieś, teraz słono zapłaci

Motocyklista został ukarany mandatem i teraz za swoje zachowanie będzie musiał zapłacić 2,5 tysiąca złotych. na tym się jednak nie skończyło, ponieważ międzyrzeccy policjanci przyznali mu jeszcze aż... 15 punktów karnych!

I nic w tym dziwnego, bo taka szaleńcza jazda mogła się zakończyć tragicznie. Motocyklista poruszający się z tak dużą prędkością, w razie jakiegokolwiek niebezpiecznego zdarzenia ma małe szanse na wyjście bez szwanku.

Dlatego policjanci przypominają, że kierowcy, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego, muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

Sonda
Czy stosujesz się do ograniczeń prędkości?
Młody kierowca bmw przesadził z prędkością. Po zatrzymaniu zaskoczył policjantów!