Paliwo - zdjęcie poglądowe

i

Autor: MG

paliwo

Paliwa w Polsce. Czy w Gorzowie widać spadki cen? Mamy najnowsze zestawienie

2023-11-29 15:29

W ostatnim czasie pojawiła się informacja, że paliwa w polsce powinny być tańsze. Czy coś się zmieniło względem ubiegłych tygodni w Gorzowie? Sprawdziliśmy to!

Aktualnie surowcowi ciążą słabe wyniki głównych gospodarek globu, a brak optymistycznej perspektywy w tej sferze sugeruje możliwość dalszych obniżek, także na krajowych stacjach – poinformowali analitycy e-petrol.

Jak to się ma do rzeczywistości? W Gorzowie faktycznie paliwo staniało, ale dosłownie o kilka groszy. Gdzie znajdziemy najtańszy olej napędowy, benzynę i LPG?

To paliwo niedługo zniknie ze stacji w Trójmieście. Aktualne ceny benzyny

Postanowiliśmy przejechać się po Gorzowie i sprawdziliśmy dokładne ceny z dnia 29 listopada godzina ok. 14:30. Okazuje się, że za litr benzyny zapłacimy najtaniej na stacji PKS przy ul. Podmiejskiej – 5,99 zł/l. Jeśli chodzi o olej napędowy, to najtaniej zatankujemy na stacji Faraon przy ul. Sybiraków – 6,38 zł/l. Natomiast najtańszy LPG jest na stacji GTR, ul Podmiejska i Lampgas przy Walczaka – 2,99 zł/l.

Jeśli chodzi o paliwa w Gorzowie, to są zauważalne spadki cenowe. Jak to się będzie miało w najbliższych dniach? Ciężko stwierdzić.

Protestowali przed urzędem miasta w Gdyni. "Szczurek, oddaj za paliwo!"
Sonda
Jakie paliwo najczęściej tankujesz?