Gorzów Policja

i

Autor: Materiały Prasowe KWP Gorzów. Podczas szalonej ucieczki motocyklista popełnił wiele wykroczeń.

Ośno Lubuskie: Szalona jazda motorem zakończona... na radiowozie!

2020-04-07 14:34

Podczas ucieczki motocyklista jechał z prędkością ponad 150 kilometrów na godzinę, prze miasto pędził 100 na godzinę nie zwalniając nawet przed pasami. Zatrzymał się dopiero gdy policjanci zastawili drogę radiowozem. 31-latek uciekał bo nie miał... prawa jazdy. Teraz stanie przed sądem.

W poniedziałek(06.04), podczas patrolu policjanci w okolicach Ośna zauważyli dwóch jadących obok siebie motocyklistów. Panowie popełnili wykroczenie więc funkcjonariusze postanowili ich zatrzymać.

Na sygnały policjantów zareagował tylko jeden z mężczyzn, drugi przyspieszył i zaczął uciekać. Funkcjonariusz ruszyli w pościg. Motocyklista jadąc z dużą prędkością ledwo panował nad motocyklem. Podczas jednego z manewrów prawie wjechał w ścianę. Złamał także wiele przepisów ruchu drogowego.

Gorzów Policja

i

Autor: Materiały Prasowe KWP Gorzów. Żeby zatrzymać uciekiniera policjanci musieli zablokować drogę radiowozem.

Uciekiniera udało się zatrzymać dzięki fortelowi. Policjanci skorzystali ze skrótu, wyprzedzili motor i zastawili przejazd radiowozem. 31-latek uderzył w radiowóz i został zatrzymany.

Dodajmy, że drugi motocyklista, który na poboczu miał czekać na powrót funkcjonariuszy skorzystał z okazji i...uciekł. Cały czas jest poszukiwany.