pożar, straż pożarna

i

Autor: pixabay.com/zdjęcie poglądowe Kędzierzyn-Koźle. 28-latek chciał się zemścić. Pomylił drzwi i podpalił komuś mieszkanie

Ognisty Dzień Kobiet 2023 w Gorzowie. Specjalna akcja strażaków! O co chodzi? Znamy szczegóły

2023-03-01 14:22

Już niebawem Dzień Kobiet. Święto płci pięknej, to przede wszystkim intensywny czas dla panów, którzy obdarowują swoje najbliższe osoby różnymi podarunkami i składają życzenia. Dzień Kobiet można też zorganizować na zupełnie inny sposób, o czym świadczy akcja lubuskich strażaków.

Specjalna akcja strażaków na Dzień Kobiet 2023. O co chodzi?

Lubuscy strażacy zorganizują specjalną akcję edukacyjną dla kobiet. Będzie dotyczyć tego, jak zachować się podczas pożaru, czy innych niebezpiecznych sytuacji.

- Z okazji tego wyjątkowego święta strażacy chcą dać od siebie to, co mają najlepszego, a więc swoje doświadczenie i wiedzę dotyczącą tego, jak zachować się w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu. Podczas tego spotkania ważny będzie bezpośredni kontakt z zagrożeniem, w warunkach, które odzwierciedlają rzeczywistą akcję - mówi st. bryg. Patryk Maruszak, lubuski komendant wojewódzki PSP dla portalu gorzow.naszemiasto.pl.

Kiedy odbędzie się "ognisty" dzień kobiet w Gorzowie?

Akcja jest zorganizowana dla pracownic urzędów i instytucji w Lubuskiem. Spotkanie zostanie zorganizowane 9 marca na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 przy ulicy Walczaka w Gorzowie.

Sonda
Świętujesz Dzień Kobiet?