KGHM Polska Miedź oficjalniem sponsorem ebut.pl Stali Gorzów

i

Autor: facebook.com/StalGorzow1947

ŻUŻEL

Oficjalnie: Stal Gorzów podpisałą umowę z KGHM Polska Miedź S.A. Znamy szczegóły tego wydarzenia!

2023-03-31 14:24

31 marca, to świetny dzień dla całego gorzowskiego żużla. Właśnie tego dnia oficjalnie ebut.pl Stal podpisała umowę z KGHM Polska Miedź S.A. Umowa została podpisana w Lubinie

KGHM Polska Miedź S.A. oficjalnie sponsorem głównym ebut.pl Stali Gorzów

KGHM Polska Miedź S.A. został sponsorem głównym jednego z najbardziej utytułowanych polskich klubów żużlowych - Stali Gorzów. Jako firma społecznie odpowiedzialna KGHM wspiera rozwój inicjatyw w wielu obszarach życia społecznego, szczególnie kultury, sportu i nauki. Współpraca z klubem z Gorzowa Wielkopolskiego wpisuje się w prospołeczne cele miedziowej spółki.

- Stal Gorzów jest klubem z tradycjami i ogromnym potencjałem, to 9-ciokrotny drużynowy Mistrz Polski. KGHM to również zgrana drużyna z sercem na Dolnym Śląsku, ale z wielką sympatią spoglądamy na Województwo Lubuskie. Mamy tam ulokowaną jedną z naszych spółek, mamy plany biznesowe związane z koncesjami na wydobycie. Nasze zaangażowanie w klub z Gorzowa Wielkopolskiego to wzmocnienie naszych dobrosąsiedzkich relacji - powiedział Tomasz Zdzikot, prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

Wojewoda lubuski od początku rozmów na temat zaangażowania KGHM podkreślał jak ważna społecznie będzie ta współpraca. - Efektem naszych spotkań było podjęcie negocjacji, które zakończyły się sukcesem. W imieniu wszystkich kibiców gorzowskiego klubu dziękuję prezesowi KGHM za zaufanie jakim obdarzył zarząd Stali Gorzów – dodał Władysław Dajczak.

- Cieszę się, że wartość marketingowa marki Stal Gorzów została doceniona i KGHM dołącza do licznego grona sponsorów gorzowskiej drużyny. Wierzę, że nasza współpraca będzie miała charakter długofalowy i pozytywnie wpłynie na rozwój Stali Gorzów – mówił Waldemar Sadowski, prezes Stali Gorzów.

KGHM jest jednym ze światowych liderów w branży wydobywczej. Spółka zajmuje się wydobyciem i przetwórstwem cennych surowców naturalnych. Jego sercem jest największe w Europie złoże rudy miedzi zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu, otwartości i stałemu podnoszeniu kompetencji firma zbudowała unikalną kulturę współdziałania i osiągnęła wysoką pozycję na arenie międzynarodowej.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?